O firmie PROJCON - wykonawstwo i inwentaryzacje budowlane

Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w projektach i realizacjach budowlanych. Nasza firma dzieli się na dwa działy:

Firma Projcon zrealizowała do tej pory kilkanaście przedsięwzięć budowlanych:

Współpracujemy z generalnymi wykonawcami, hurtowniami budowlanymi, wykonawcami robót instalacyjnych, kierownikami budów i projektantami branżowymi, dzięki czemu mamy bogate doświadczenie oraz możliwość podejmowania się różnych zadań budowlanych. Sami stanowimy zespół doświadczonych fachowców. Działamy głównie w rejonie województwa kujawsko-pomorskiego.

Historia

Jesteśmy obecni na rynku od 2005 roku. W pierwszych latach działalności nasza aktywność zawodowa koncentrowała się przede wszystkim wokół projektowania i inwentaryzacji budowlanych. Uzyskane w ten sposób doświadczenie sprawiło, że firma została formalnie zarejestrowana w 2010 roku i od tamtej pory sukcesywnie się rozwija. Wraz z rozbudową firmy Projcon zaczęliśmy inwestować w szkolenia naszych pracowników, dzięki czemu jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania. Kompetencje naszej kadry pozwalają nam realizować zadania i inwestycje zgodnie z prawem budowlanym oraz w oparciu o najwyższe standardy realizacji tego typu usług.

Nasza misja

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim satysfakcją i zadowoleniem Klienta. Jesteśmy otwarci na nowe technologie, ważna jest dla nas zarówno jakość wykonania jak i kompleksowość świadczonych usług. Pragniemy być wzorem w branży budowlanej, oferując profesjonalne podejście do Klienta i do powierzonych zleceń oraz bezpieczne i korzystne warunki współpracy.